Michał Wojciechowski, 21 lat, Warszawa
Kierownik wyprawy. Student trzeciego roku SGH na kierunku Ekonomia. Członek KTE Tramp. Zdobywał góry polskie, słowackie, czeskie, cypryjskie, ukraińskie i rumuńskie. Interesuje się Rosją i kulturą rosyjską, świetnie mówi po rosyjsku. Lubi podróże autostopem. Biega na nartach, zawsze przecierając szlak. W Kirgizji jego dziadek spędził lata na zesłaniu. Wiceprezes SKN Ekonomii.
Emilia Gaweł, 21 lat, Ostrowiec Świętokrzyski
Studentka trzeciego roku SGH na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Członek KTE Tramp. Podróżniczka i działacz społeczny. Podróżowała zarówno po USA i Kanadzie jak i Rosji, brała udział w wyprawie nad Bajkał i w Sajan Wschodni. Specjalizuje się w łagodzeniu konfliktów.


Wojciech Paczos, 21 lat, Lublin
Student trzeciego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunkach Ekonomia i Metody Ilościowe. Prezes KTE Tramp. Chodził po górach polskich słowackich, czeskich, krymskich, grzbietach granicznych pomiędzy Ukrainą a Rumunią. Zwiedził kraje śródziemnomorskie, Czechy, Słowację, kraje nadbałtyckie, Rosję i Szwecję. Uczestniczył w wyprawie nad Bajkał i w syberyjskie góry Sajan Wschodni. Członek Studenckiego Koła Naukowego Ekonomii.

Adriana Bondaruk, 22 lata, Chełm
Studentka trzeciego roku na SGH oraz pierwszego na UW na wydziale dziennikarstwa. Interesuje sie językiem polskim i jego zawiłościami. Jest członkinią KTE TRAMP od 3 lat. Bierze czesty udział w licznych wyjazdach w góry polskie i zagraniczne. Prywatnie ma wielka słabośc do herbaty.


Maciej Jankowski, 21 lat, Warszawa
Student drugiego roku SGH na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Podróżnik i fan ciężkiej muzyki. Zdobywał szczyty w Polsce, na Słowacji, w Rumunii, Serbii i Czarnogórze. Z zamiłowania przyrodnik. Interesuje się rzadkimi gatunkami takimi jak pantera śnieżna i chomik dżungarski występującymi jedynie w Chinach i Kirgistanie.Piotr Śpiewanowski, 22 lata, Gdańsk
Student czwartego roku SGH oraz drugiego roku psychologii UW, obecnie na stypendium w Bergen. Czas w Norwegii aktywnie spędza chodząc po górach, szczególnie lubi wyprawy zimowe. Współzałożyciel SKN Ekonomii Teoretycznej a później SKN Ekonomii. Referent na konferencjach ekonomicznych w Łodzi i Wrocławiu.

Marta Rękas, 18 lat, Lublin
Najmłodsza uczestniczka wyprawy, tegoroczna maturzystka. Mimo młodego wieku zna już większość polskich gór, a także chodziła po rumuńskich Alpach Rodniańskich i Karpatach Marmaroskich. Jest finalistką olimpiady geograficznej. Planuje studia w SGH. Jej pasją są szybowce - po powrocie z wyprawy planuje zrobić kurs pilotów szybowców.


Magdalena Okrasa, 22 lata, Łódź
Zawsze w dobrym humorze. Jej pełna dziecięcej radości z poznawania świata oraz naturalna łatwość w nawiązywaniu kontaktów wnoszą świetną atmosferę do każdego otoczenia. Niestety, problemy zdrowotne umożliwiły uczestnictwo jedynie w ostatniej części wyprawy. W związku z tym nie w pełni wykorzystane zostało jej doświadczenie, zarówno górskie zdobywane we wszystkich niemal pasmach gór w Polsce oraz na Słowacji, jak i organizacyjne uzyskane podczas przewodzenia Studenckiemu Kołu Naukowemu Ekonomii oraz w pracach zarządu KTE TRAMP oraz osobowość.
Marcin Buliński, 21 lat, Gdańsk
Student Stosunków Międzynarodowych na SGH i slawistyki na UW. Nasz wyprawowy kucharz i smakosz. Nikt tak jak on nie potrafi przyprawic wakacyjncyh potraw gorskich. Z KTE TRAMP uczestnik wielu wypraw także jako organizator. Osoba bezkonfliktowa i potrafiąca rozlużnić atmosfere.
Grzegorz Mosek, 23 lata, Gdańsk
Absolwent SGH, każde studenckie wakacje aktywnie spędzał w górach ukraińskich, węgierskich, rumuńskich, bułgarskich, greckich, słowackich i polskich. Sternik jachtowy, uczestnik wielu morskich rejsów. Zdobywca 8 szczytów z korony Europy. Wymarzone podróże to rejs do dokoła świata i wspinaczka w nowych miejscach.